środa, 26 sierpnia 2015

Odpowiedzi i Wymiany

Pierwsza odpowiedź którą dostałem ostatnimi czasy jest od Rafała Murawskiego, list przyszedł niedługo po odpowiedzi od Krzysztofa Mączyńskiego. Czekałem ok. 3 tygodnie. Pierwsze zdjęcie trafiło do kolekcji, pozostałe 3 na wymianę lub sprzedaż, ostatnie zdjęcie w barwach Rubina Kazań posiadałem już wcześniej z wymiany. List wysyłany na adres Pogoni Szczecin, adresowany indywidualnie.
Jakiś tydzień temu dostałem odpowiedź od Sebastiana Mili, czekałem na nią jakieś 2 miesiące. Do Sebastiana wysłałem 4 zdjęcia oraz kartę Panini, odesłał mi 2 zdjęcia oraz kartę, w tym zdjęcie po prawo nie należy do mnie. Trochę zakręcony ten nasz Sebek. W kolekcji posiadam już autograf Mili na karcie Lechii Gdańsk, dorzucam do kolekcji autograf na karcie Panini a pozostałe 2 przeznaczam na wymianę lub sprzedaż. List wysyłany na adres Lechii, adresowany indywidualnie.
Kilka dni po Sebastianie "przyszedł" Kubuś, list do niego wysłałem w ten sam dzień co list do Mili. Czekałem również 2 miesiące. Widać że Lechiści wzięli się za odpisywanie dopiero po meczach towarzyskich z wielkimi drużynami. Wawrzyniak odesłał mi 5 podpisanych zdjęć które do niego wysłałem. Wszystkie przeznaczam na wymianę lub sprzedaż ponieważ posiadam już podpis Kuby na karcie Lechii Gdańsk. List wysyłany na adres Lechii, adresowany indywidualnie.
Dziś natomiast dostałem odpowiedź od świeżego nabytku Lecha, Abdula Aziza Tetteha. Napisałem do niego wtedy kiedy również napisałem do Mączyńskiego oraz Murawskiego. Abdul odesłał mi 4 podpisane zdjęcia. List napisałem po angielsku na adres Lecha Poznań, zaadresowałem indywidualnie. Pierwszy idzie do albumu reszta na wymianę lub sprzedaż. Czekałem na niego równy miesiąc, z czterech listów które wysyłałem podczas postu "Listy idą w Polskę", odpowiedzi nie dostałem jeszcze od Michała Pazdana.
Jeżeli chodzi o maile, ze dwa tygodnie temu dostałem autograf Ron-Roberta Zielera od Hannoveru. Napisałem prośbę na adres e-mail, czekałem 2 tygodnie. W ten sam sposób ze dwa miesiące temu dostałem autograf Artura Sobiecha. W obu przypadkach napisałem z podziękowaniami. :)
Z wymiany zaś Andre Schurrle na karcie reprezentacji Niemiec. Jego autograf posiada raczej sporo kolekcjonerów, mi niestety nie odpisał z maila chodź pisałem dwa razy, ani nie dostałem odpowiedzi od VfL Wolfsburg chodź czekam dobre kilka miesięcy, dlatego też się za niego wymieniłem. Czekałem kilka dni.
Z wymiany także Walter Samuel, obecny piłkarz FC Basel, były gracz Realu Madryt czy Interu Mediolan. Basel nie postarał się z kartami, są grubości kartki papieru kredowego. Na autograf czekałem kilka dni.
Ostatni rarytas na dziś, dosłownie na dziś ponieważ dziś otrzymałem tą przesyłkę razem z odpowiedzią od Tetteha. Adam Nawałka na karcie reprezentacji z wymiany. Czekałem raptem dzień, a Pani z poczty konkretnie ostemplowała list, co widać zresztą na zdjęciu :D

To tyle jeśli chodzi o ostatni handel, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o piłkarzach i trenerze, zajrzyj w zakładkę "Kolekcja Autografów", tam znajdziesz opisy. :)

Zapraszam do wymiany oraz kupna, pieniądze ze sprzedaży autografów przeznaczam na wysyłanie kolejnych listów.

Pozdrawiam!


1 komentarz:

  1. Gratuluję ;)
    U mnie na blogu relacja z castingu na którym byłam. ;)
    http://autografy-patrycji-jablonskiej.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń